На головну / ГРОМАДА / Музей чи вбиральня? Лист мешканки Липової Долини викликав суспільний резонанс, але депутати не стали його розглядати
Музей чи вбиральня? Лист мешканки Липової Долини викликав суспільний резонанс, але депутати не стали його розглядати

Музей чи вбиральня? Лист мешканки Липової Долини викликав суспільний резонанс, але депутати не стали його розглядати

Великого резонансу набрав відкритий лист мешканки Липова Долина Любові Подплетько стосовно подальшої долі приміщення колишньої друкарні, опублікований на сторінці нашої газети. 27,5 тисяч переглядів і практично одностайна думка жителів, які не побоялися залишити коментарі під дописом – цю будівлю потрібно віддати під музей, а не під громадську вбиральню.

З пропозицією розглянути відкритий лист Любові Подплетько вчора під час спільного засідання комісій Липоводолинської селищної ради виступила депутатка Наталія Пилипенко. Вона просила внести до порядку денного це питання, оскільки серед мешканців громади є альтернативні думки щодо більш доцільного використання цього приміщення, зокрема під музей, а не громадський туалет.

Депутат Євгеній Сидоров зауважив, що питання щодо облаштування вбиранні в приміщенні колишньої друкарні вже розглянуто й проголосовано депутатами на одній із попередніх сесій, і повертатися до нього недоцільно.

Депутати підтримали більшістю голосів пропозицію Євгенія Сидорова.

Нижче – текст відкритого листа:

«Ще раз звертаюся до депутатів Липоводолинської селищної ради! Не рвіть на частини приміщення колишньої друкарні, залиште його для музейного простору і галереї. Після війни оформимо повноцінний сучасний музей.

Не відносьтесь до збереження історії як до іграшки.  Через те, що ми багато років погоджувалися з її викривленою подачею, у нас в черговий раз іде війна.

А ще в кожному селі є об`єкти, які потрібно зберегти. Для цього реєструється музей, і до нього їх прикріплюють.

В об’єднаній територіальній громаді – неймовірно талановиті художники. Галерея уже зібрана. Де тільки її гарно показати?

Щодо туалету: зробіть його ближче до вокзалу, ринкової площі. Невже є необхідність під час такої страшної війни витрачати майже 200 тис. гривень на одну документацію (це у когось забрали РЕБ) і мільйони на саме будівництво?

А потім, у що обходитиметься утримання? Ви взагалі підраховували, скільки жителів ОТГ повинні працювати, щоб на їх податки утримувати той туалет? Чи є у нас така кількість працюючих, адже об`єктів на утриманні багато.

І найголовніше: у нас іде війна. Все, що можна витратити на збереження життів і наших земель – віддайте на оборону.

Любов ПОДПЛЕТЬКО»

 

Про нас Наш край

Перевірте також

Закрити не можна залишити: найближчим часом вирішиться доля Сухогруньської гімназії

Закрити не можна залишити: найближчим часом вирішиться доля Сухогруньської гімназії

7 червня 2024 року на сайті Липоводолинської селищної ради було опубліковано проєкт рішення «Про припинення …

Залишити відповідь

You cannot copy content of this page